Koronawirus - O.W. Feniks

O nas

Zarezerwuj wczasy nad morzem

Doba hotelowa: 14:00-10:00

Osoby, które szukają noclegu nad Bałtykiem, serdecznie zapraszamy do Jastrzębiej Góry. Nasz ośrodek stanowi idealne miejsce na wypoczynek. Ogromnym autem obiektu jest znakomita lokalizacja – zaledwie 150 metrów od morza. Sam budynek znajduje się na ogrodzonym terenie z dużą ilością drzew i licznymi ścieżkami spacerowymi. Oferujemy profesjonalną obsługę, serdeczną atmosferę oraz pyszną, domową kuchnię. Przygotowaliśmy wiele atrakcji i udogodnień, które sprawią, że pobyt w ośrodku będzie jeszcze przyjemniejszy. Nasi Goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu. Doba hotelowa rozpoczyna o godz. 14:00, a kończy o godz. 10:00. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wczasów wypoczynkowych.

W naszym ośrodku mieści się 60 zadbanych pokoi, każdy posiada własny balkon. Oferujemy pokoje 2- i 3-osobowe z łazienką

W każdym pokoju znajduje się:

Gościom ośrodka oferujemy całodzienne wyżywienie: śniadania i kolacje w formie bufetu oraz obiady podawane do stolika. Nasza kuchnia serwuje tradycyjne, domowe dania z nutą regionalnej kuchni kaszubskiej.

Atrakcje na terenie ośrodka:

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja doskonałej organizacji każdego wydarzenia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście jak najlepiej wspominali pobyt w Ośrodku Wczasowym Feniks. Serdecznie dziękujemy za zaufanie!

Pozostańmy w kontakcie!

Jastrzębia Góra 84-104
ul. Bukowa 7

tel. 58 674-95-37

tel. kom. +48 601 683 318
email: feniks_jastrzebia@wp.pl

Polityka Prywatności | Koronawirus